Rektör Prof. Dr. Gür’den Oğuzeli MYO’ya Ziyaret


Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Rektörü Prof. Dr. Ali Gür ve Üniversite üst yönetimi Oğuzeli Kaymakamlığı ile Oğuzeli Belediye Başkanlığına yaptığı ziyaret sonrasında Oğuzeli Meslek Yüksekokulunda akademik ve idari personelle bir araya geldi.

Rektör Prof. Dr. Gür, Oğuzeli Meslek Yüksekokulunun kontenjanlarının yüzde 97 oranında bir doluluğa sahip olduğunu belirterek, bu başarıda aynı zamanda genç ve dinamik bir akademik kadronun özverili çalışmalarının payının yüksek olduğunu söyledi.

Ziyarette; Oğuzeli MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Murat Karahan tarafından Rektör Prof. Dr. Ali Gür’e, Oğuzeli MYO’da eğitimde kaliteyi arttırmak için yapılan çalışmalar ve yapılması planlanan faaliyetler ile okulun akademik ve idari gelişimi hakkında bilgi verildi. Prof. Dr. Gür, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Oğuzeli MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Karahan’a teşekkür etti.

Ziyarette; Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Savaş Gürsoy, Prof. Dr. Hilmi Bayraktar, Prof. Dr. Metin Bedir, Rektör Danışmanları Prof. Dr. Süleyman Ganidağlı, Doç. Dr. Necip Fazıl Yılmaz, Doç. Dr. Mehmet Emin Sönmez, GAÜN Genel Sekreteri Doç. Dr. Ayhan Doğan, Genel Sekreter Yardımcıları Burhan Akyılmaz ve Mehmet Ali Eminoğlu da Rektör Prof. Dr. Ali Gür’e eşlik etti.