Oğuzeli MYO’dan Gaziantep Baro Başkanına Ziyaret


Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Oğuzeli Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Murat Karahan, Gaziantep barosu başkanlığına seçilen Av. İskender Kahraman’ı ziyaret etti.

Yrd. Doç. Dr. Murat Karahan, Av. İskender Kahraman’ı Gaziantep barosu başkanlığına seçilmesi nedeniyle tebrik ederek yeni görevinde başarılar diledi. Yrd. Doç. Dr. Karahan, Oğuzeli MYO Hukuk Bölümü Adalet Programını özelinde Gaziantep Barosunu mesleki eğitim uygulamaları bağlamında bir paydaş olarak gördüklerini belirterek, yeni dönemde kurumsal iş birliğinin artmasını ümit ettiğini söyledi.

Av. İskender Kahraman, Oğuzeli MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Murat Karahan ve Oğuzeli MYO Hukuk Bölümü Adalet Programı öğretim görevlilerine teşekkür ederek ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtti. Av. Kahraman, ülkemizin çok zor bir süreçten geçtiğini ifade ederek, bu süreçte hukuk hizmetlerinin her zamankinden daha büyük bir önem kazandığını söyledi.

Hukuk hizmetlerinin hızlı ve etkin olarak işlemesinde meslek elemanlarının büyük bir öneme sahip olduğu kaydeden Kahraman, bu çerçevede adalet meslek elemanı yetiştiren Oğuzeli MYO Hukuk Bölümü Adalet Programının özellikle intörn uygulaması ile taktir topladığını ve her zaman her türlü desteği sunmaya hazır olduklarını sözlerine ekledi.

Gaziantep Adliyesinde gerçekleşen ziyarete; Oğuzeli MYO Hukuk Bölümü Adalet Programı Öğretim Görevlilerinden Ali Balkan, Ali Altunbaş ve Gülsüm Günbala Güven de katıldı.